FB
link
link
link
link
link

Zapraszam Was na mój subiektywny przegląd kostiumów kąpielowych. Z marek, których rzeczy przeglądałam szukając nowych kostiumów dla siebie wybrałam te najbardziej interesujące, ale klikając w nagłówki/nazwy brandów znajdziecie przekierowania bezpośrednio do stron by móc obejrzeć resztę kolekcji.

Póki co, na wyjazd pod koniec przyszłego tygodnia zabieram ze sobą strój od Bodymaps – nie umieściłam go w przeglądzie, by była niespodzianka – pokażę go na pewno na zdjęciach.

Jeśli macie jakieś inne fajne marki kostiumów koniecznie napiszcie mi w komentarzu. Jakimi kryteriami kierujecie się przy doborze idealnego stroju kapielowego?

Bodymaps

Marka, którą cechuje dbałość o klientki o różnych wymogach. Wychodzi naprzeciw tym kobietom, które chciałyby oprócz eksponowania także trochę zakryć. Wysokie majtki, liberalne wiązania na biustonoszach – strój dopasuje sie do każdej sylwetki. Doskonała jakość tkanin i wykonania, stonowana kolorystyka, kroje pomimo wygody nowoczesne – to wszystko sprawia, że chce sie mieć choć jeden z kostiumów od Bodymaps. Wyróżnione statuetką Doskonałość Mody magazynu Twój Styl w 2016 r.

Póki co to właśnie kostium od Bodymaps zapakowałam w plecak na moje zbliżające się wielkimi krokami greckie wakacje – będzie na fotach!:)

Muuv

Wspaniała kampania sprawia, ze nie mogę oderwać oczy od zdjęć! W klimacie kalifornijskiej plaży, na pięknych modelkach prezentują się skromne kolorystycznie, proste w formach kostiumy. Aż chce się zabrać jeden z nich na wakacje!

God Save Queens

Totalnie fajne foty i ciekawe projekty łączące seksapil z nowoczesnym designem. Połączenie cielistej siateczki z odblaskowymi elementami w kształcie gwiazdek przyciągnie każde spojrzenie na plaży. Uwaga – tylko na idealnym ciele, jak sądzę!:)Oczywiście totalnie marzą mi sie te kostiumy, zobaczymy, czy kiedyś się  j e s z c z e  odważę taki założyć;) Dwójka dzieci robi swoje ehh;)

Mix

Miks kostiumów od polskich marek i dużych sieciówek. Polecam obczajenie wszystkich tych nazw, by przejrzeć resztę kostiumów – ja wybrałam tylko najbardziej odpowiadające mi propozycje!

OYSHO

Poniżej kilka propozycji z najbardziej znanych sieciówek – Zara, H&M, OYSHO. Na stronie znajdziecie oczywiście duużo więcej.Klikajcie w nagłówki by przejść bezpośrednio do stron!

Zara

H&M


Inspiration
FB link link link link
Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.