FB
link
link
link
link
link
This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Zaczerpnięte z natury.

Swoiste linie papilarne, układające się w różnego rodzaju krzywe i hiperbole. Naprzemiennie ułożone w jasne i ciemne barwy, opowiadają historię życia. Życia drzewa. Biały, kremowy, lekko różowawy, szary a czasami czarny. Polerowanie wydobywa jego blask i bardzo nieregularną strukturę, poprzecinaną żyłkami, przypominającymi pęknięcia. To marmur. Przejrzysty, lekko żółtawy, upstrzony brunatnymi plamami. Niezwykle trwały i plastyczny, kiedyś uzyskiwany był z pancerzy żółwi morskich, teraz wytwarzany jest z tworzyw sztucznych. Szylkret.

411-okulary-13082-copy

To trzy główne inspiracje dla 22 opraw zaprojektowanych przez Michała Szulca we współpracy z firmą MENRAD The Vision.

Okulary zaprezentowano podczas pokazu kolekcji GASH na sezon wiosna-lato 2017. Linia opraw składa się z 22 modeli korekcyjnych i 3 przeciwsłonecznych. Aby uzyskać nowoczesne, choć nawiązujące do estetyki vintage, wzornictwo inspirowane naturą, wzbogacono je o metalowe elementy. Ponadto, oprawy są ręcznie szczotkowane lub polerowane, by skontrastować powierzchnie błysku i matu. Oprawy wyprodukowano zgodnie ze 130-letnią tradycją firmy Menrad The Vision, z którą rozpoczął współpracę Michał Szulc. Powstały z najwyższej jakości materiałów, w zgodzie ze wszystkimi europejskimi normami dla produktów medycznych. Kolekcja dostępna jest w wybranych salonach optycznych w całej Polsce i na stronie www.michalszulc.com

409-okulary-13091-copy


Inspiration
FB link link link link
Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.