FB
link
link
link
link
link

apart elafonisi 05

Żeby dostać się na Elafonisi trzeba zmierzyć się z kilkoma drogami. Umówmy się, że jeśli ktoś ma takiego cykora, jak ja – boi się zawsze i wszystkiego – drogi te wydają się wręcz niemożliwe do sforsowania, pełne niebezpieczeństw, osypujących się kamieni, urwisk, wąwozów, tuneli, zakrętów i przepaści. Jednak gdy już się je sforsuje, widok, który zastajemy jest wręcz oszałamiający. To praktycznie jak przebić się przez piekielne omamy, aby znaleźć się na chwilę w rajskich krainach. Zwłaszcza poza sezonem kontrast może być zintensyfikowany; pewnie drogi pełne sunących tam turystów wydają sie mniej dzikie i przerażające.

Elafonisi jest tak piękne, że podczas naszego tygodniowego wypadu wybraliśmy się tam dwa razy – raz jedynie na popołudnie, wracaliśmy ścigając się z zachodem słońca, kończącym się paliwem i nadciągającą burzą, drugi raz w miarę spokojnie spędziliśmy tam cały dzień.

Polecam każdemu, kto odwiedza Kretę poza sezonem wybrać się na Elafonisi. My już za dwa tygodnie ruszamy na odkrywanie innych zakątków Grecji – tym razem lądowej, pakując się w plecaki – zobaczymy ile outfitów uda się do nich wcisnąć!

Tymczasem mój dzisiejszy look nie zajmował za dużo miejsca w walizce a był bardzo praktyczny – zeszłoroczne kimono z H&M Trend, kostium z aktualnej kolekcji (jest super) oraz delikatna biżuteria marki Artelioni, którą jednak od razu po zdjęciach zdjęłam, żeby przypadkiem się nie zgubiła – tak bardzo przypominała mieniące się różowo-kremowe drobinki piasku na plaży. Była idealnym uzupełnieniem tej letniej, plażowej stylizacji, a wieczorem, z lekką sukienką idealnie podkreślała nabytą tego dnia opaleniznę!

Outfit – kostium, kimono – H&M, kolczyki – KLIK, bransoleta – KLIK, pierścionek – KLIK

apart elafonisi 28

apart elafonisi 02

apart elafonisi 07

apart elafonisi 08

apart elafonisi 01

apart elafonisi 09

apart elafonisi 10

apart elafonisi 27

apart elafonisi 13

apart elafonisi 11

apart elafonisi 23


Inspiration
FB link link link link
Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.