FB
link
link
link
link
link
This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Mam tak dużo materiału foto ze stylówkami, że wrzucam je ze spory opóźnieniem, nie mogłam się doczekać aż zaprezentuję Wam moje różowe znalezisko – oryginalna koszula vintage rodem z Dynastii:)

Przemysł modowy jest drugim na świecie (po ropie) najbardziej wyniszczającym środowisko. Mamy aktualnie naprawdę czas nadprodukcji. Namawiam! – korzystajmy więc z second handów. Trwa akcja #secondhandseptember która zachęca do podjęcia wyzwania – w tym właśnie miesiącu rezygnujemy i zamiast wśród nowych, szukamy rzeczy w  sklepach z używaną odzieżą. Ja takie wyzwanie mam już od dość dawna i spoko to całkiem wychodzi. Niestety nadal mam problem np. z dodatkami – w szczególności mam na myśli buty, ale póki co staram się eksploatować swoją kolekcję ile się da i nie myśleć o nowych haha:D W każdym razie, jeśli nawet kupię nowe buty to będzie to zdecydowanie rzadziej niż dotychczas. Pomału, niewielkimi kroczkami a okazuje się, że styl życia sam się zaczyna zmieniać a ja zauważam coraz więcej możliwości. Staram się rezygnować z plastiku w miarę możliwości, zaczęłam się też zastanawiać nad codziennymi środkami czystości i szukam i wypróbowuję ekologiczne środki piorące, myjące i czyszczące, których wpływ jest jak najmniej szkodliwy dla środowiska. Przy okazji – od tego w sumie się chyba zaczęło – od prawie trzech lat nie jem już mięsa, zrezygnowałam z niego właśnie ze względu na to, że to nadprodukcja bydła przyczynia się w dużej mierze do wyjaławiania gleb, gigantycznego użycia wody, dużego wydobycia ropy itd. Moje małe kroki robią się coraz większe, staram się. I jak na początku myślałam, że moja życiowa pasja jaką jest moda, stylizacja, foty, że będę musiała kiedyś wybrać pomiędzy jednym a drugim, to proszę Państwa nic bardziej mylnego. Takiej koszuli jak ta ze świecą szukać w sieciówkach. A w second handach inspiracja wisi na co trzecim wieszaku, a na co setnym na cierpliwych czeka nagroda. Nieustająco namawiam!:)


Inspiration
FB link link link link
Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.