FB
link
link
link
link
link
This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Za nami pierwsza edycja katowickiego święta mody – KTW Fashion Week, które to odbyło się w świeżo wyremontowanych wnętrzach historycznej fabryki porcelany. W industrialnych wnętrzach zaprezentowano kolekcje polskich projektantów: zarówno tych mocno zakorzenionych na rodzimym rynku, jak i młodszych, mniej znanych twórców. Na wydarzeniu pojawiły się także prawdziwe tłumy osób związanych ze światem mody. Podczas trwania KTW Fashion Week można było – poza wieczornymi pokazami – posłuchać prelekcji o różnorakiej tematyce, jednak oscylujacej naturalnie wokół zagadnień związanych z branżą fashion. Wstęp na większość spotkań i część pokazów był wolny, na niektóre należało wcześniej otrzymać zaproszenie.

My wybraliśmy się na drugi i trzeci dzień KTW Fashion Week. Atmosfera bardzo pozytywnie nas zaskoczyła, a prezentacje oglądaliśmy z prawdziwą przyjemnością. Poniżej kilka zdjęć z backstage’u i wieczoru pokazów.

Mogę Wam zdradzić, że organizatorzy planują już kolejne edycje tego wydarzenia.

Fot. Ł.T.

Czesała mnie ekipa Maniewski, sukienka pochodzi z kolekcji Altro by Patrizia Aryton, buty to marka Palazzo. Torebka – Zara, biżuteria – Apart.


Inspiration
FB link link link link
Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.