FB
link
link
link
link
link

Kilka dni temu miałam przyjemność wybrać się do Poznania i obejrzeć w nowootwartym centrum handlowym dwa świeżutkie salony Apartu, po brzegi wypełnione nowosciami. Oba salony znajdują sie w Posnanii, ta nazwa mogła obić się Wam o uszy bowiem świętowano jej huczne otwarcie -by uświetnić tę ceremonię sprowadzono nawet hollywoodzką gwiazdę Evę Longorię. No cóż, ja – nieinteresująca się zazwyczaj centrami handlowymi – słyszałam o tym evencie z różnych źródeł. W każdym razie pojechałam tam specjalnie, żeby na żywo przyjrzeć sie nowym kolekcjom i zdać Wam krótką relację, może bardziej – fotorelację. To, co najbardziej przypadło mi do gustu wkrótce będziecie mogli zobaczyć w moich stylizacjach.

Jak już wspomniałam w Posnanii znajdują sie dwa duze butiki marki Apart, różnią się one nieznacznie oferowanym asortymentem, więc jeśli nie znajdziecie poszukiwanego produktu w jednym oznacza to, że pewnie będzie w drugim. Marka ma bardzo szeroki wachlarz biżuterii, toteż wyeksponowanie całej kolekcji w jednym, nawet gigantycznym salonie jest chyba niemożliwe.

Pierwszy z salonów o jasnym wnętrzu oferuje bardzo duży wybór zegarków, drobnego złota (cała nowa kolekcja origami jest przepiękne!) i pierścionków. Znajdziecie tam też oczywiście biżuterię ze stali szlachetnej – Elixa oraz nowości Artelioni. Moją uwagę przykuły delikatne bransoletki z gwiazdkami i półksieżycami, zdobione pierścionki i oczywiście zegarki – ja zazwyczaj najdłużej zatrzymuję się przy wystawie Albert Riele, ale lubię też młodzieżowy styl am:pm. Bardzo odpowiada mi też charakter dodatków od Elixy – toteż już w mojej stylizacji pojawiły się trójkątne kolczyki z aktualnej kolekcji tej marki – nawiązujące stylistyką do lat 80tych – czyli nadchodzący szał w modzie;)

W drugim salonie, w którym dzięki ciemnemu wystrojowi i miękkiemu światłu panuje przytulna atmosfera szczególnie eksponowane jest złoto – mi w oko wpadły przepiękne, drobne plecione koła oraz pierścionki z dużą, złotą kroplą, które znajdziecie na poniższych zdjęciach. To doskonałe miejsce, by wybrać pierśionek zaręczynowy, obrączkę, lub inny upominek.

Wkrótce w salonach pojawi sie też pachnący nowością katalog Apart (podobno jest tam moja fotka hurraa!) – czekam na niego z niecierpliwością, żeby móc w domowym zaciszu na spokojnie zapoznać się z resztą biżuterii:)

rebellook-salony-apart-posnania-poznan-2

rebellook-salony-apart-posnania-poznan-8

rebellook-salony-apart-posnania-poznan-9

rebellook-salony-apart-posnania-poznan-6

rebellook-salony-apart-posnania-poznan-12

rebellook-salony-apart-posnania-poznan-4

rebellook-salony-apart-posnania-poznan-11

rebellook-salony-apart-posnania-poznan-13

rebellook-salony-apart-posnania-poznan-14

rebellook-salony-apart-posnania-poznan-3

rebellook-salony-apart-posnania-poznan-7

rebellook-salony-apart-posnania-poznan-15

rebellook-salony-apart-posnania-poznan-16

rebellook-salony-apart-posnania-poznan-17

rebellook-salony-apart-posnania-poznan-1

rebellook-salony-apart-posnania-poznan-19

rebellook-salony-apart-posnania-poznan-5

rebellook-salony-apart-posnania-poznan-21

rebellook-salony-apart-posnania-poznan-20


Inspiration
FB link link link link
Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.