FB
link
link
link
link
link

Zimno. Ja w środku zimy zawsze łapię depresję milion (wszyscy umrzemy) wiec spodziewajcie się więcej stylówek na tle białej ściany – na szczęście pomysłów na stylizacje mi nie brakuje, ale z wychodzeniem z domu już ciężej; zresztą co za fun chodzić w klapkach na szpilce po oblodzonym chodniku. Kasia Tusk pytała ostatnio na swoim blogu, czemu magazyny modowe i blogerki udają, ze zimy nie ma? Odpowiadam – bo mogą! Póki więc mogę – udaję; to jeden z etapów godzenia się z zimą – im dłużej w nim przetrwam, tym bliżej do wiosny. I póki to tylko negacja pory roku, a nie dajmy na to cech własnego charakteru to takie udawanie polecam! Gdy tylko możecie – bierzcie i naśladujcie.

Stylizacja złożona z kurtki i koszuli @eytys x @hm (na moim stories dzisiaj pokazuję ją też w ruchu). Na szyi kajdan też z tej współpracy – cała kolekcja będzie dostępna od 24.01.19 – ja mam sample. Na tyłku ulubiona spódnica @wrangler_europe rodem z lat 80. Miałam na sobie wyszczuplający gorset, który zamierzam teraz nosić, mam go już dwa lata chyba ale zapominam cały czas – a fajnie robi talię.

 


Inspiration
FB link link link link
Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.