FB
link
link
link
link
link


Wpis powstał podczas naszej ostatniej podróży do Hiszpanii, podczas której chcieliśmy w słońcu i względnym ciepełku wykonać wszystkie zdjęcia, które będę chciała publikować w marcu. Oczywiście nasze nadzieje okazały się płonne, bowiem zamiast 21 stopni przywitała nas ledwie połowa tego i wiatr, który jeszcze bardziej obniżał komfort paradowania po ulicach w pięknej, acz cienkiej bluzeczce i wiosennych spodniach. Zrobiliśmy więc foty wewnątrz, a że mieszkaliśmy w miejscu dość niezwykłym (celowo szukałam czegoś ciekawego przed wyjazdem zabezpieczając się na podobne ewentualności tym razem) to nawet bardzo się cieszyliśmy. Jednak by nie było tak pięknie – w każdym z pomieszczeń naszego bajecznego apartamentu (a w zasadzie penthouse’u, bo mieścił się on na najwyższym piętrze) był o jeden-dwa meble za dużo, a detale – takie jak brudne, wielkie okna balkonowe – delikatnie utrudniły nam działania przy zdjęciach. Po naradach w końcu postanowiliśmy nie narażać życia myjąc je, bowiem na przykład barierka lekko chwiała się w zawiasach. Także tak:D

Mimo wszystko uważam, że klimat ogólny tego miejsca – wielkiego balkonu, za którym rozciąga się widok na (ośmielę się stwierdzić;)) najpiękniejszy port w Europie (jaki widziałam:))  został uchwycony. Ten poranek spędziliśmy bardzo beztrosko i będę go na pewno dzięki tym zdjęciom długo wspominać. A o apartamencie, w którym mieszkaliśmy – jeszcze napiszę, bo to naprawdę szczególne miejsce z bardzo ciekawą historią.

Tymczasem outfit – mam na sobie set z H&M Trend, lekkie, wiosenne ciuchy w kolorze ecru delikatnie w klimacie retro. Zamówiłam do nich wielkie, kwadratowe, brązowe okulary, ale jak się domyślacie nie dojechały do mnie na czas, a szkoda. Z drugiej jednak strony detale biżuterii doskonale uzupełniły cały outfit, i widać je przez tę oszczędność wyraźniej, a są warte uwagi. Zwłaszcza zegarek, który nawiązuje do stylu tego hiszpańskiego miasta przez ciekawe ułożenie masy perłowej na tarczy – przypomina ceramiczne kafelki pracowicie ułożone jeden obok drugiego.

Już niedługo wiosna – czekacie? Jak Wam sie podoba moja propozycja na cieplejsze, może już późnomarcowe dni? Can’t wait!

Bluzka, spodnie – H&M Trend, kolczyki, zegarekElixa (Apart).


Inspiration
FB link link link link
Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.