FB
link
link
link
link
link

Jeśli interesujecie się modą i trendami, lub po prostu korzystacie z fejsa i instagrama to na pewno dosięgła Was informacja o tym, że Pantone okrzyknął fioletowy kolorem roku. Niebylejaki to fiolet, bo ULTRA-fiolet, odcień ciekawy, wręcz intrygujacy. Tak więc by nawiązwać w stylizacji do aktualnych trendów najprościej dodać coś w tym odcieniu do swojego looku. Stawiamy na akcenty, bądź odważnie – idziemy na całość:)

Ja dziś przedstawiam Wam moją interpretację. Inspiracją do stworzenia stylizacji był zegarek na pasku marki Elixa. Ten model znajdziecie w salonach w szerokiej gamie kolorystycznej, a na ten sezon zaprezentowano go w idealnym odcieniu. Zegarek połączyłam z sukienką z wyprzedaży z H&M tworząc fioletową całość, jednak wystarczy akcent do białej koszuli, srebrna biżuteria i mały, fioletowy dodatek w postaci zegarka a nasz codzienny outfit będzie nawiązywał do aktualnego trendu. A może do zegarka dobrać jeszcze fioletową szminkę? Jedno jest pewne – intensywne kolory rozbudzają wyobraźnię!

Zegarek – Elixa (KLIK), sukienka – H&M, buty – Celebrity, włos – Marek/hairandnailconcept.pl

 


Inspiration
FB link link link link
Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.