FB
link
link
link
link
link
DSC_5741aaaaa

Odliczam dni do następnej greckiej eskapady. Chodzą słuchy, że w Warszawie ma być wkrótce ciepło – możecie sie cieszyć, Ci, którzy zostajecie, bo zapewne tak będzie – ja wyjeżdzam, tymczasem w mieście upał. A tam, dokąd jadę będzie dżdżyło, będzie mżawka, będzie burza, rzęsisty deszcz i podobnie – wszelkie odmiany wiatru. Takiego mam ostatnio pecha meteo, ale ponoć kto ma szczęście w miłości i pracy, ten nie może mieć szczęścia do pogody! 😉 ;D. Usilnie planuję zmienić tę regułę, jednak na grecką wyprawę na pewno zabiorę płaszcz przeciwdeszczowy.

Zdjecia z tego posta powstały pierwszego dnia naszej wycieczki na Kretę, w uroczej, pustej poza sezonem miejscowości Plakias. Wtedy jeszcze nic nie zapowiadało, ze 3/4 tygodnia będzie wyglądać zupełnie inaczej. No bo w końcu jak nas zapewniali Kreteńczycy: “Hir iz olłejs san!” – “Mhm, and tommorow?” – “Tumoroł aj dont noł!”

Haha. No i tak właśnie było.

Bluzka – Zara (kocham ją!) spódnica – H&M (kurde, miał do niej być skórzany, brązowy pasek Lee i miałam ja mieć w talii, ale jak sie domyślacie, pozostał w Warszawie na szafce;)), kostium – H&M, kolczyki – Apart, buty – DeeZee, torebka – Parfois.

Włosy – Marek Nowak z hair&nail concept (co chcwilę ktoś mnie zaczepia z pytaniem o kolor, polecam Marka, nawet opłaca sie dojechać spoza W-wy jak mi ostatnio powiedziała koleżanka, bo nie dość, że zdolny, to ceny ma także konkurencyjne!) – hairandnailconcept.pl

9

1

7

6

2

10

8

5

4

3

DSC_5768aaa

DSC_7078aaa

DSC_5955aaaaaaaa

DSC_5698aaaaaaa  DSC_5694aaaaaaa

 

  • Gabriela Szantowicz

    Jesteś taka… bardzo modelkowata, gotowa do walki! Bardzo mi się to podoba.


Inspiration
FB link link link link
Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.