FB
link
link
link
link
link

Drugi wpis ze stylizacja z Krety, ten został zrobiony na Souda Beach na samym krańcu miejscowości Plakias. Cały dzień rozpieszczało nas słońce, jednak gdy dojechaliśmy do Soudy wraz z zachodem pojawił się zimny wiatr. Dosłownie zwiewało na mnie wodę – stąd – gesia skórka:) Za to w skałach znaleźliśmy schronienie:)

Ten outfit wzięłam ze sobą by sfotografować go na palmowej Preveli, jednak zejsć tam nie udało nam się w piątkę, a Souda okazała sie fantastycznym plenerem. Żółta plisowana spódniczka, pleciona bluzka khaki i sandałki to look mieszający ze sobą dwa ultramodne teraz kolory i złoto. Złoto pojawia się także obowiązkowo w postaci dodatków: delikatne, etniczne bransoletki z Apartu, choker w kolorze złota od Elixy i kolczyki, które stały się moimi ulubionymi, więc na pewno się jeszcze przewiną.

Inspiracja dla wakacyjnych outfitów – co myślicie o tej stylizacji? Czy któraś z rzeczy zagości w Waszej garderobie?:)

Biżuteria – Apart – kolczyki – KLIK, bransoletka ze znakami nieskończonosci – KLIK, bransoletka z łapaczem snów – KLIK, choker – Elixa – KLIK, top, torebka na telefon i spódnica – H&M, sandałki – DeeZee, o moje włosy dba Marek z hairandnailconcept.pl

rebellook plakias kreta (15)

rebellook plakias kreta (23)

rebellook plakias kreta (22)

rebellook plakias kreta (19)

rebellook plakias kreta (8)

rebellook plakias kreta (12)

rebellook plakias kreta (6)

 

rebellook plakias kreta (16)

rebellook plakias kreta (4)

 


Inspiration
FB link link link link
Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.