FB
link
link
link
link
link

Jakiś czas temu pokazywałam Wam na facebooku najnowszą reklamę nowego, damskiego zapachu Mon Paris od YSL. Jest to historia szalonej miłości w klimatycznym mieście zakochanych – Paryżu. On i ona – piękna, namiętna para pokazani są w dynamicznych ujęciach na dachu budynku, ona ubrana w prosty strój odwiazuje z szyi czarna kokardę Yves Saint Laurent, która swobodnie faluje na wietrze. Jest wieczór, a ciepłe, letnie powietrze miesza sie z kwiatowym i ciężkim zapachem Mon Paris. Miłość!
To interpretacja stworzona przez markę, dziś dzieki współpracy z YSL przed Wami moja stylizacja z czarna kokardą i perfumami. Kwiecista sukienka nawiązuje do słonecznego dnia i wyróżnia sie na tle wielkomiejskiego zgiełku. Paryż, Warszawa, Mediolan? Nieważne! Istotą jest tu, by dać się ponieść szalonej miłości w towarzystwie nowego zapachu od YSL!

#MonParis #YSLBeauty#YvesSaintLaurent

Włosy – hairandnailconcept.pl, sukienka, torebka – Zara, buty – DeeZee, zegarek – Bergstern/Apart (ten sam co w poprzednim poście z Grecji!) a na ustach vinylowy błyszczyk YSL.

DSC_3975a

DSC_3732aaaaaaaaaaaa

DSC_4586aaaaaaa

DSC_4202aaaaaaa


Inspiration
FB link link link link
Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.