FB
link
link
link
link
link

Dziś przedstawiam Wam nową markę. To marka powstała na warszawskiej Saskiej Kępie, czyli w dzielnicy romantycznej, zielonej, ale i mocno związanej z modą. Wydaje mi się, że duch tego brandu przenika sie właśnie z jego pochodzeniem, jest bardzo mocno z nim związany. Ale być może to tylko moje odczucia. Do rzeczy.

Właścicielka butiku Allaboutshoes, mieszczącego się przy ulicy Walecznych, słynąca z zamiłowania do niebanalnego obuwia postanowiła w końcu zaprojektować własne buty. Mało mamy w Polsce projektantów obuwia, podobno jest to zawód o tyle niewdzięczny, ze trudno sie z niego utrzymać, ba! – trudno nawet stworzyć w tym kraju buty, których koszt produkcji pozwoliłby na rozsądną sprzedaż tychże. Jednak gdy jest sie butomaniaczką ze zmysłem artystycznym wydaje się to całkiem prostą drogą. Anka Michniewicz, bo o niej mowa właśnie przedstawiła swoja autorską kolekcję obuwia, sygnując ją swoim nazwiskiem, a właściwie juz samo imie brzmi jak idealna nazwa dla marki.

Kolekcja składa sie z botków, sandałów i czółenek. Pełna premiera odbędzie się wkrótce, bowiem modeli jest sporo, jednak teraz, w związku z okresem świątecznym pokazujemy modele wykonane z czerwonego aksamitu. Takie byty sprawdzą się idealnie na wielkie wyjście, ale będą też uzupełnieniem stroju w przyszłości. Zobaczcie kilka modeli z kolekcji ANKI MICHNIEWICZ, a poniżej moją interpretację. Polecam na sylwestrowe szaleństwa i karnawałowe imprezy, na święta także będą idealne, a może w prezencie?

Zamówienia na buty (ponoć można wykonać każdy model z dowolnej skóry w kazdym rozmiarze!) możecie składać pod adresem biuro@allaboutshoes.com.pl. Zajrzyjcie też koniecznie na Facebooka i Instagram ANKI, oraz na stronę – allaboutshoes.pl – nowe modele będą pojawiać sie co chwila:)

1

Buty – ANKA Michniewicz, torebka – H&M, kolczyki – Apart, futro – Milidiami

dsc_5491aaaaaaa

  • http://www.active.sklep.pl/ Kasia Warańska

    Świetna stylizacja 🙂


Inspiration
FB link link link link
Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.