FB
link
link
link
link
link

W zeszłym tygodniu, w Muzeum Etnograficznym w Warszawie odbył się pokaz duetu Thecadess Warsaw. To pierwsze show Piotra Sałaty i Radka Rocińskiego i ich pierwsza pokazowa kolekcja – wcześniej prezentowali swoje projekty w butiku stacjonarnym, tym razem pokusili się o zorganizowanie większej prezentacji. Zobaczcie, jak było – ponizej zdjęcia sprzed rozpoczęcia, moja stylizacja, dwadzieścia wybranych sylwetek i after po pokazie. Wszystko jak zwykle na zdjeciach Łukasza Turka.

show-1

2

Ścianka, a już za chwilę czekałam grzecznie na sali pełnej krzesełek z nazwiskami – było też oczywiście moje krzesełko:)

before-2

Mój look to outfit z aktualnej kolekcji H&M Trend (znajdziecie go teraz w salonach stacjonarnych) uzupełniony lakierowanymi butami z kolekcji Studio (z zeszłego sezonu)

3

Drobne dodatki ze złota – bransoletka z kolekcji Artelioni (KLIK), oraz zawieszki na łańcuszkach od Apart (KLIK, KLIK, KLIK).

show-2

show-3

show-4

show-5

show-6

Po pokazie był czas, żeby pogadać o kolekcji… i nie tylko!:)

4

show-7

Z Łukaszem, autorem LukeBook.pl

show-8

Pomykałam w tej stylizacji cały dzień, byłam w tym m.in. na otwarciu atelier MAKO i na imprezie LifeTube. Na wieczór poprawiłam makijaż, zmieniłam buty na błyszczące i dorzuciłam płaszcz w kratę, który nadał mocny charkter temu outfitowi.

  • Ewa viosna

    Zbieram szczękę z podłogi! Wyglądasz genialnie. A płaszcz po prostu miażdży. Też z h&m?

    • rebellook

      Ooo dziekuje! Tak, płaszcz również


Inspiration
FB link link link link
Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.