FB
link
link
link
link
link

Spotkania dla prasy w czerwcu przeżywały swój prawdziwy rozkwit. Bywało, że jednego dnia było ich po sześć czy osiem! Spowodowane to było tym, iż wszystkie marki chciały przedstawić mediom swoje najnowsze kolekcje tuż przed sezonem wakacyjnym. Robię więc teraz (w miarę na spokojnie) przegląd zdjęć na dysku i prezentuję Wam powstały na jednym z takich spotkań materiał. To prezentacja kolekcji jesienno – zimowej marki C&A, która odbyła się w przestrzeni Villa Foksal. Zawsze szczególnie przyglądam się rzeczom od nich, bo wśród ogromu, przeogromu wręcz modeli znajduję ubrania totalnie odzwierciedlające mój styl – jak np sukienka Carmen z TEGO posta i okazuje się, że kosztują naprawdę niewielkie pieniądze. Dzielę sie więc z Wami zdjeciami z pressdaya, byście mogli podejrzeć modele, które będą szczególnie promowane jesienią. W galerii zaś znajdziecie moje ulubione typy, które wprawdzie wybrałam pobieżnie, ale myslę, że to ich między innymi będę poszukiwać w nowej kolekcji C&A w sklepach!

Fot. Łukasz Turek/REBELLOOK

rebellook ca (2)

Ta kurtka bardzo mi się podoba. W nowym sezonie stawiam, podobn ie jak marka C&A na jeans i aksamit. Upatrzyłam też świetne, jeansowe dzwony.

rebellook ca (5)

Motywem przewodnim jednej z serii nowych kolekcji C&A jest natura

rebellook ca (9)

rebellook ca (6)

rebellook ca (7)

rebellook ca (15)

rebellook ca (8)

Podczas spotkania można było wygrać te oto piękne rowery od Plumbike, mi niestety się nie udało, czego bardzo żałuję:(

rebellook ca (14)

rebellook ca (3)

rebellook ca (10)

rebellook ca (13)

rebellook ca (11)

rebellook ca (12)

rebellook ca (1)

Spotkanie przyciągnęło tłum gości

Poniżej moje ulubione typy z nowej kolekcji C&A – czy coś wpadło Wam w oko?:)


Inspiration
FB link link link link
Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.