FB
link
link
link
link
link

Zapewne domyślacie się, że jako osoba ściśle związana z modą mam szczególne wymagania co do dbania o odzież. Każda stylizacja, każde zdjęcia i każde wyjście to dokładnie zaplanowany outfit, który teoretycznie nie powinien mieć żadnej skazy. Teoretycznie! Oczywiście w życiu pozwalam sobie na odrobinę luzu i nie wszystko jest u mnie idealne, choć naturalnie chciałabym (kto by nie chciał?) żeby było. Dążę zatem do ideału! Do tej pory chcąc, aby ubranie idealnie pachniało dodawałam więcej i więcej płynu do płukania tkanin. Muszę jednak przestrzec, że to może mieć nieciekawy efekt… tkaniny nie zawsze dobrze reagują na nadmierną ilość płynu. Więc efekt nie jest perfekcyjny. Pamiętam zatem o tym, by stosować płyn z umiarem!

Co więc z tym zapachem? Zarówno na wielkich wyjściach, jak i w codziennym życiu liczy się nie tylko wygląd ale też to, czego nie jesteśmy w stanie dostrzec na zdjęciach – czyli właśnie zapach! I co zrobić, jeśli nie możemy stosować za dużo płynu do płukania tkanin?

Z pomocą przychodzi Lenor Unstoppables – małe kuleczki, nasycone pięknym zapachem. Marka Lenor nazywa to swoistą alchemią oddając nam najnowszy produkt w trzech wariantach zapachowych. O co chodzi? Już tłumaczę!

Lenor Unstoppables to po prostu zapach. Intensywny, w trzech rodzajach. Stosujemy go dodatkowo, dodając wraz z ulubionymi kapsułkami i odrobiną płynu do płukania tkanin. To nie koniec! Nie poprzestajemy bowiem na tych trzech zapachach. Lenor Unstoppables to swoista personalizacja prania. Wybierając ulubiony zapach kuleczek Lenor dobieramy do niego płyn do płukania, który stosowaliśmy wcześniej. W ten sposób powstaje unikatowy zapach, który sami stworzyliśmy! Wariantów jest mnóstwo, bowiem gama płynów do płukania Lenor jest bardzo szeroka i w połączeniu z zapachami do prania multiplikuje się. Każdy ma wiec szanse na stworzenie własnego, unikatowego zapachu swoich ubrań. Poza tym, zapach utrzymuje się nawet do 12 tygodni – jeśli rzeczy leżą w szafie. Jeśli je nosimy, zapach będzie utrzymywał się podczas używania odzieży. Fajnym pomysłem jest wypranie w większej ilości (ale nie więcej niż 2 nakrętki na raz!) odzieży sportowej – uwalniany zapach zniweluje negatywne skutki intensywnego wysiłku!:)

Zobaczcie na zdjęciach poniżej mój test Lenor Unstoppables – by przybliżyć Wam ich stosowanie i podzielić się wrażeniami wykonałam dla Was zdjęcia i recenzję! Post powstał we współpracy z marką Lenor i… Zalando (niebawem więcej info:)), jednak dzielę sie tu moja własną opinią o produkcie Unstoppables.

1a 2a 3a 4 5
1. Wybrałam kapsułki o niebieskim kolorze. To zapach “fresh” – pachnie naprawdę pięknie i intensywnie.

6

2. Odpowiedną ilosć wsypałam do pralki – nie lubię przesady, więc stwierdziłam, że wystarczy mi jedna nakrętka.

7 8

3. Włożyłam pranie. Dolałam odrobinę ulubionego płynu do płukania (naprawdę niedużo) i włożyłam kapsułkę.

9

4. Gdy pranie się skończyło – przetestowałam zapach. Pachnie naprawdę pięknie, w dodatku unosząc się w mieszkaniu i na pewno zostanie ze mną na długo! Będę tez z pewnością próbować stworzyć idealną kompozycję zapachową. Sporo jeszcze przede mną! A Wy – spróbujecie?

Inspiration
FB link link link link
Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.