FB
link
link
link
link
link

Please enter an Access Token on the Instagram Feed plugin Settings page.


Całkiem niedawno, bo pod koniec września odbyła się trzecia edycja warsztatów School of Style organizowanych przez magazyn Glamour.
Zostałam na nie zaproszona wraz z cudną Cajmel i moja ukochaną Anią z What Anna Wears?, więc bardzo się ucieszyłam! Pozostali uczestnicy warsztatów dostali sie tam drogą niełatwą, bo konkursową – należało wcześniej przesłać zdjęcie swojej stylizacji, by jury wyłoniło piętnaście najlepszych zgłoszeń z całego mnóstwa nadesłanych!
Tym oto sposobem zebraliśmy się pełni entuzjazmu w piękny sobotni poranek pod koniec września, by spędzić wspólnie dzień uczestnicząc w niezwykłych w warsztatach Glamour.
Po wysłuchaniu wykładu Michaela Hekmata – projektanta marki Blessus (o którym swoją drogą pisałam już na blogu nieraz), po obejrzeniu prezentacji i zasięgnięciu porad modowych od redaktorów Glamour, oraz po wysłuchaniu krótkich historii każdej z zaproszonych blogerek grono uczestników zostało podzielone drogą losowania na trzy grupy, z których każda grupa stylizowała wedle wskazówek jedną ze swoich “modelek” – czyli nas.
Tematyką tej edycji warsztatów były światowe stolice mody przyporządkowane nieco stylowi danej blogerki – należało zinterpretować uliczny look mieszkańców jednej z wielkich metropolii. Moja stylizacja tworzona była na wzór ulic Londynu, z czego sie bardzo cieszę, bo londyńczycy noszą sie nonszalancko i intrygująco. Stylizacje były wykonywane przez pięcioosobową ekipę uczestników inspirowane uprzednio stworzonymi moodboardami, pod czujnym okiem stylistów Glamoura. Wykorzystywano rzeczy dostarczone przez markę C&A oraz New Balance
Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona różnorodnością ciuchów na których mogli pracować uczestnicy!
Następnie, po dobraniu ubrań i butów przyszedł czas na oryginalny “londyński” makijaż stworzony przy konsultacji z uczestnikami warsztatów przez super makijażystkę z MAC-a, Monikę Pondo, a także stylizację włosów by Marta Zawiślańska z Atelier Stylissimo. Totalnie podobała mi się ta fryzura, wykonana btw błyskawicznie – prosta, genialna, ale wiem, że i tak przez brak talentu do czesania nie uda mi sie jej powtórzyć samemu w domu;D
Jeśli jesteście ciekawi, jak wyglądał backstage obejrzyjcie koniecznie arcygenialny filmik, którego autorem jest Szymon Dudka, a który to filmik w pełni oddaje klimat pozytywnego zamieszania, jakie działo się na warsztatach. Wow!

Poniżej także zdjęcie końcowe z moja warsztatową ekipą i kilka fot z backstage warsztatów wykonanych przez profesjonalnych fotografów:

Zdjecia: A.Kulesza/Ł. Pik 
Efekt końcowy:)Więcej szczegółów znajdziecie oczywiście w najnowszym wydaniu Glamour i na stronie Glamour.pl!
Warsztaty odbyły się dzięki:

Inspiration
FB link link link link
Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.