FB
link
link
link
link
link

Już 27 września odbędzie się trzecia edycja warsztatów Glamour School of Style. To warsztaty dla tych, którzy interesują sie modą, chcieliby nieco podszkolić się w zakresie stylizacji i przy okazji fajnie spędzić dzień. 

Warsztaty prowadzi redakcja Glamour, udział biorą również trzy blogerki – w tej edycji mam przyjemnosć być jedną z nich, w towarzystwie na pewno znanych Wam: Ani z What Anna Wears? i Cajmel.
Na warsztatach jest także – przede wszystkim – miejsce dla Was. Jeśli chcecie wraz z nami spędzić modowy dzień ze School of Style wystarczy, że wyślecie zdjęcie swojej stylizacji, która będzie interpretacją jednego z trendów na sezon jesień/zima 2014.
Zgłoszenie należy wysłać na adres: schoolofstyle@burdamedia.pl, a najbardziej kreatywne, stylowe i zgodne z trendami prace zostaną wyróżnione zaproszeniami na warsztaty:)
Zachęcam Was do wzięcia udziału w konkursie i w samych warsztatach – to świetna okazja by się poznać, dowiedzieć co nieco na temat mody, trendów i stylizacji a także uczestniczyć przy tworzeniu sesji zdjęciowej do magazynu modowego.
Partnerami w tej edycji warsztatów są: C&A i New Balance.
Link do regulaminu: TUTAJ

Inspiration
FB link link link link
Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.