FB
link
link
link
link
link

Please enter an Access Token on the Instagram Feed plugin Settings page.

Już 27 września odbędzie się trzecia edycja warsztatów Glamour School of Style. To warsztaty dla tych, którzy interesują sie modą, chcieliby nieco podszkolić się w zakresie stylizacji i przy okazji fajnie spędzić dzień. 

Warsztaty prowadzi redakcja Glamour, udział biorą również trzy blogerki – w tej edycji mam przyjemnosć być jedną z nich, w towarzystwie na pewno znanych Wam: Ani z What Anna Wears? i Cajmel.
Na warsztatach jest także – przede wszystkim – miejsce dla Was. Jeśli chcecie wraz z nami spędzić modowy dzień ze School of Style wystarczy, że wyślecie zdjęcie swojej stylizacji, która będzie interpretacją jednego z trendów na sezon jesień/zima 2014.
Zgłoszenie należy wysłać na adres: schoolofstyle@burdamedia.pl, a najbardziej kreatywne, stylowe i zgodne z trendami prace zostaną wyróżnione zaproszeniami na warsztaty:)
Zachęcam Was do wzięcia udziału w konkursie i w samych warsztatach – to świetna okazja by się poznać, dowiedzieć co nieco na temat mody, trendów i stylizacji a także uczestniczyć przy tworzeniu sesji zdjęciowej do magazynu modowego.
Partnerami w tej edycji warsztatów są: C&A i New Balance.
Link do regulaminu: TUTAJ

Inspiration
FB link link link link
Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.